Ana SayfaGüncelWhatsApp, anketler özelliğini sonunda kullanıma sunuyor!

WhatsApp, anketler özelliğini sonunda kullanıma sunuyor!

WhatsApp, mesajlaşma uygulamasına çeşitli yeni özellikler ekliyor ve bu özelliklerin çoğu, bazı rakiplerine yetişmesine izin verdi. Bu rakiplerin hiçbiri, kullanıcı sayısı ve marka sadakati açısından WhatsApp’a yaklaşmayı başaramasa da, WhatsApp’ın ana şirketi ile çok sayıda gölgeli gizlilik politikası içeren son tartışmalar, rakiplerine WhatsApp’ın yapmadığı bazı benzersiz özelliklerini gösterme şansı verdi. sahip olmak, böylece platformdan çok sayıda kullanıcı çalacak.

whatsapp

Böyle bir sorun, WhatsApp’ın sektördeki hakimiyetinin bir kısmını ortadan kaldırabilecek türden bir şey olduğu gerçeğinden dolayı hızla kontrolden çıkabilir. Tüm bunlar söylendikten ve artık ortadan kalktıktan sonra, WhatsApp’ın son özellik güncellemelerinin birçoğuyla bir miktar zemini kaplamayı başardığını ve platformun gelecekte uygulamaya koymak istediği bir özelliğin olabileceğini not etmek önemlidir. 

Bu özellik, kullanıcıların parçası oldukları gruplarda anket yapmalarına olanak tanır. Bunun gibi özellikler, her şeyin göz önünde bulundurulduğu ve dikkate alındığı çoğu sosyal medya platformunda yaygındı ve Meta ve Google gibi birçok teknoloji devi, mülklerinin çoğuna mümkün olduğunca çok sosyal medya benzeri özellikler eklediğinden, bu güncelleme mantıklı.

Beta test kullanıcıları, henüz geliştirilmekte olduğu için bu özelliği henüz kullanamadılar , ancak durumun böyle olmasına rağmen, özelliğin nihayet piyasaya sürüldüğünde nasıl görünebileceğine dair bir fikir edinebildik. .

Anket oldukça basittir ve kullanıcılar, anketin zaman çizelgesi sona erdikten sonra derlenecek olan uygun gördükleri yanıtları verebilirler. WhatsApp, gruplar özelliğini gerçekten mümkün olduğunca zorlamaya çalışıyor çünkü bu tür sosyal açıdan faydalı özellikler genellikle etkileşimi artırır ve kullanıcıları birbirleriyle iletişim halinde kalmak için WhatsApp’a daha fazla bağımlı hale getirebilir.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir