Ana SayfaGüncelWhatsApp Beta, bir yeni güncelleme daha alıyor!

WhatsApp Beta, bir yeni güncelleme daha alıyor!

En büyük sosyal mesajlaşma devi WhatsApp, son güncellemesinde android kullanıcıları için yeni özellikleri test ediyor, WABI bildiriyor .

WhatsApp’ın beta sürümü, platformun internet üzerinden video görüşmeleri yaparken kullanılabilecek yeni özelleştirilebilir ve yönetilebilir avatarları piyasaya sürmeyi dört gözle beklediğini gösteriyor.


2017 yılında, her kullanıcının kullanabileceği benzersiz emoji setini piyasaya süren uygulama, şimdi ana odak noktası, görüntülü arama özelliği ile emojileri aynı anda dönüştürmek. Artık bu güncellemeden sonra, android WhatsApp kullanıcıları bir video görüşmesi sırasında avatarları kullanabilecek, yönetebilecek ve özelleştirebilecek.

Şu anda, video görüşmeleri üzerinden avatar gönderme özelliği, WhatsApp’ın hiçbir rakibi tarafından kullanılamıyor. Bu güncellemenin ek bir özelliği de, kullanıcıların yeni güncellemeyle birlikte piyasaya sürülecek avatar düzenleyici işlevini başlatarak avatarlarını oluşturup özelleştirebilecek olmalarıdır.

Mevcut çeşitli ekran görüntülerine göre, video görüşmesinde görülecek olan ‘Avatar’a Geç’ adlı yeni bir seçenek olacak. Şu anda, geliştirme güncelleme aşamasında olduğundan ve WhatsApp’ın tüm beta test kullanıcıları tarafından hala kullanılamadığından özellik çalışmayacak.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir