Ana SayfaGüncelWhatsApp Yakında Masaüstünde Mesaj Raporlama ve Belgeler İçin Altyazılar Başlatacak

WhatsApp Yakında Masaüstünde Mesaj Raporlama ve Belgeler İçin Altyazılar Başlatacak

WhatsApp’ın uygulama için yeni bir dizi güncelleme üzerinde çalışmakla meşgul olduğuna inanılıyor ve Wabetainfo sayesinde haberleri doğrudan size getiriyoruz. Yeni başlayanlar için, WhatsApp, kullanıcıların belirli metinleri Masaüstü aracılığıyla bildirmeye devam etmelerine olanak tanıyan yeni bir seçeneği deniyor . Bu özellik şu anda masaüstü bilgisayar kullanıcıları için geliştirilme aşamasındadır, ancak bir zil çalması durumunda, bunun nedeni, geçen yıl Android ve iOS kullanıcıları için piyasaya sürülmesidir.

Şirketin, gelecekte yeni güncellemenin bir parçası olarak yakında ortaya çıkacak olan masaüstü seçeneği için yeni raporu deniyor olduğuna inanılıyor.

Kullanıcılar belirli bir metni gördükten sonra Rapor sekmesine tıkladıklarında, bunu masaüstü WhatsApp’ta bildirmek isteyip istemediklerini seçebilecekler. Bunlar, hem iOS hem de Android kullanıcıları için geçerli olan aynı kurallardır.

Unutmayın, yalnızca belirli bir mesaj raporlanabilir ve uygulamanın yönetim ekibine gönderilebilir, bu da komutu daha fazla gözden geçirecek ve işleyecektir.

Anlayabileceğiniz gibi, bu özellik, belirli bir kişiyi bildirmek için görülenden çok farklıdır, çünkü moderasyon ekiplerine eldeki bağlamı anlama konusunda daha fazla netlik sağlar.

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir