2 Kasım Cuma

Whatsapp yeni güncelleme ile Youtube’u hedef aldı

Youtube kullanıcılarını hedef aldığı söylenen bir Whatsapp güncellemesi iOS kullanıcıları için yayınlandı. Yeni güncellemenin detaylarını bu haberimizde ele aldık.


Apple marka telefonlar için gelen yeni bir Whatsapp güncellemesi tartışmaların başlamasına sebep oldu. Youtube ile ilgili olduğu söylenen güncelleme hakkında yorumlarımızı söyleyeceğimiz bu haberimizde aynı zamanda yabancı basının konu hakkında servis ettiği haberleri de ele alacağız. iOS sürümlerinde yayınlanan güncellemeyle birlikte artık sizde Youtube’a girmeden video izleyebiliyorsunuz. Bu güncelleme sayesinde insanlar Whatsapp uygulamasında daha çok vakit geçirecek ve uygulamayı kapatmadan videolar arası geçiş yapacak. Bu güncelleme kullanıcıların hoşuna gidecek gibi duruyor.

GOOGLE VE FACEBOOK SAVAŞINDA YENİ SENARYO YAZILDI!

Bazı teknoloji uzmanlarının söylediğine göre bu Google ile Facebook arasında yaşanan bir savaşın göstergesiymiş. Biliyorsunuz ki Youtube’dan binlerce insan gelir elde ediyor ve okulu bırakıp bu işe yönelen çok fazla insan var. Whataspp ise bu durumun farkına varıp, Youtube’a ziyareti engelleyecek bir güncelleme yayınlandı. Bu elbette teknoloji uzmanlarının görüşleridir ve tamamen bizim fikrimiz dışındadır. Biz Sosyopat.com.tr olarak Whatsapp deneyimini artırmak için yapılan bir deneyim olarak görüyoruz. Şuan için kısıtlı güncelleme yapıldı ve iOS kullanıcıları yararlanabiliyor. Güncellemenin çok yakında zamanda Android kullanıcılarına da geleceği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Enes Batur YouTube kanalını kapatıyor mu?

Özellikle çocuk ve genç kesim üzerinde büyük bir popülerliği olan YouTube fenomeni saat verdi. Yoksa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir