Ana SayfaGüncelWhatsApp, Yeni Önizlemeleri Test Ediyor

WhatsApp, Yeni Önizlemeleri Test Ediyor

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, mesajlara tepkilerini başlatmakta biraz geç kalmış olabilir, ancak şirket, dünyanın tema açısından ne kadar ciddi olduğunu bilmesini sağlıyor.

Bu özelliğin geçen yıl Telegram’da kullanıcılara sunulduğunu gördük ve bu bağlamda pek çok kişi uygulamanın lansmanının er ya da geç geleceğini umuyordu. Bundan önce bile, Instagram’ın uygulamasında desteklenen emojilerin çoğuna atlama zamanı geldi.

Şimdi, şirket aynı temayı bir sonraki seviyeye taşıdığı için beklemeye değmiş olabileceğini düşünüyoruz. Teknoloji devinin geliştiricileri, mesajlara verilen tepkilerin yeni önizlemelerini test ediyor. Farklı emoji türleri için yapılan bu son genişleme, belirli bir sohbet listesinde ilk kez yer aldığı için kesinlikle yeni bir şey.

Pek çok kişinin sohbete genel bakışlarının bir parçası olarak büyük bir değişiklik olarak gördüğünü iddia eden WABetaInfo sayesinde yeni haberi aldık .

Şimdi, beta sürümüne geçmek, güncelleme aşamalı olduğundan kesinlikle bir kullanıcıya kullanılabilirliği konusunda garanti vermez. Sayfadaki yeni ekran görüntüleri, belirli kişilerin ve hatta grup sohbetlerinin, kişi listelerinden gelen en son metin tepkisini içeren bir önizlemeye nasıl atandığını gösterdi.

Kullanıcılar, ayarlar sekmesinden bildirimleri kapatmak için çok çalışsalar bile, bu işlevin nasıl devre dışı bırakılamayacağını not etmek garip.

Şimdilik, test belirli birkaç beta test kullanıcısı için başlatılıyor, ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde herkes için daha da genişlediğini görmeyi bekliyoruz. Ancak yine de, son sürümden emin değiliz ve bu nedenle buna dikkat etmemiz gerekecek.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir