3 Eylül Pazartesi

YouTube, Logan Paul’un para kazanma özelliğini geri getirdi!


logan paul

Geçtiğimiz günlerde Logan Paul, çeşitli haberlerle dünya gündemine girmişti. Ünlü Youtuber’ın  dünya gündemine girmesinin sebebi de çektiği videolardan kaynaklandığı biliniyor. İş böyle olunca YouTube, videolarının para kazanma özelliğini kapattı. Kapatmasının ardından YouTube, bugun para kazanma özelliğini yeniden aktif etti.

Instagram fenomeni Kylie Jenner’dan Snapchat’e darbe!

YouTube, Logan Paul’un para kazanma özelliğini aktif etti!

İntihar ormanında video çeken Paul, yayınladığı videoda uygun olmayan görüntülere de yer vermişti. Bu görüntülerden sonra, herkesin tepkisini çeken fenomenin videosu YouTube’dan silindi. İşlerin git gide büyümesi sonucu da Logan, özür videosu yayınladı. Arından da YouTube’a bir müddet ara verdi.

logan paul

Kısa bir aradan sonra geri dönen YouTuber, paylaştığı yeni videoda ölü bir fareye elektrik vermesi işleri daha da kızıştırdı. Tüm bu olaylar sonucunda YouTube Red projesi de iptal edildi ve ünlü YouTuber Google Preferred programından da çıkarıldı. Reklamalarına da ceza gelen Paul’un bu özelliği yeniden aktif oldu. Son olarak belli bir gün Trend videolara girmeme cezası da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şahan Gökbakar Yasemin Sakallıoğlu’nun filmini çekecek!

Komedyen  ve yapımcı Şahan Gökbakar, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin eski oyuncusu Yasemin Sakallıoğlu’nun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir