Ana SayfaGüncelYouTube, ''Süper Teşekkür'' adlı yeni bir özelliği test ediyor!

YouTube, ”Süper Teşekkür” adlı yeni bir özelliği test ediyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan video paylaşım platformlarının başında şüphesiz YouTube geliyor. Şirket, bu zamana kadar kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, Süper Teşekkür adlı yeni bir özellik, test edilmeye başlandı. İşte o özellik ve detayları

youtube süper teşekkürler

YouTube, bağışları paket halinde sunacağı yeni özelliğini test ediyor

YouTube bugün,  kullanıcıların içerik oluşturuculara bağış yapmasını kolaylaştıracak önemli bir adım atıyor. Artık şirket içerik oluşturucuların belirleyeceği, fiyatları 2 ila 50 Amerikan Doları arasında değişen ve paket şeklinde olan dört yeni hızlı bağış paketini kullanıcılara sunacak. Süper Teşekkür adı verilen bu bağışlardan birini satın aldığınız zaman ekranda direkt olarak ”Teşekkürler” yazısı ve birkaç balon belirecek. Ayrıca o kanaldan herhangi bir videonun altına ”Teşekkürler” yazarsanız yorum rengi değişecek ve yorumunuzun yanında yaptığınız bağış miktarı da gözükecek. Bu özellik, kullanan ilk kişilerin söylediklerine göre gayet başarılı ve harika bir şekilde çalışıyor.

youtube süper teşekkürler

Özellik yakın zamanda ülkemizde de kullanıma sunulacak

Özellik şu anda ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanıma sunulmuş durumda. Bir olumsuzluk olmazsa, çok yakında biz de ülkemizde bu özelliğe erişeceğiz. Peki siz sevdiğiniz içerik oluşturucular için bu bağışlardan satın alacak mısınız? Yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir