Ana SayfaGüncelYouTube Türkiye'de en çok aboneye sahip 5 kanal!

YouTube Türkiye’de en çok aboneye sahip 5 kanal!

YouTube Türkiye’deki en yüksek aboneye sahip 5 kanalı sizler için listeledik! İşte Türkiye’de en çok aboneye sahip 5 YouTube kanalı!

youtube

1. netd müzik – 19.3 milyon abone 

Türkiye’deki birçok şarkının yayımlayıcı müzik şirketi olarak bilinen ve Türkiye’de en çok aboneye sahip kanallar arasında birinci sırada yer alan netd müzik, 19.3 milyon abone sayısıyla Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip YouTube kanalı ünvanını elinde tutuyor.

netd müzik

2. Enes Batur – 14.5 milyon abone

Ülkemizde uzun süredir içerik üreticisi ve yaptığı şarkılar ile tanınan fenomen Enes Batur Sungurtekin, bireysel kanallar arasında birinci genel sıralamada ise en çok aboneye sahip ikinci kanal arasında yer alıyor.

YouTube Enes Batur

3. OyuncakOynuyorum – 8.66 milyon abone

Daha çok çocuklara yönelik çektiği içeriklerle tanınan OyuncakOynuyorum kanalı 8.66 milyon abone sayısı ile listemizin üçüncü sırasında yer alıyor.

youtube

4. Orkun Işıtmak – 8.26 milyon abone

İskambil kartları ile çektiği videolarla YouTube serüvenine başlayan Orkun Işıtmak, uzun yıllardır YouTube platformu içerisinde çektiği eğlence türü videolarla tanınıyor. 8.26 milyon aboneye sahip olan Işıtmak, listemizin dördüncü sırasında yer alıyor.

orkun ışıtmak youtube

5. skgames – 7.79 milyon abone

Yaptığı oyunlar ile Google Play Store ve App Store mağazalarından sık sık adını duymuş olduğumuz oyun yapım firması SkGames, 7.79 milyon abone sayısı ile listemizin beşinci sırasında yer alıyor.

sk games

Bu tür içeriklerin devamını istiyorsanız takipte kalın!

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir