Ana SayfaGüncelYouTube, zamanlanmış tepkileri test ediyor!

YouTube, zamanlanmış tepkileri test ediyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan video paylaşım platformlarından biri şüphesiz YouTube. Şirket eski zamanlardan bu yana kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Şirket, kullanıcıların işine yarayacak bir özelliği test etmeye başladı. İşte o özellik ve detayları

youtube

YouTube, zamanlanmış tepkiler özelliğini test ediyor!

YouTube, uzun zaman önce zamanlanmış yorumlar özelliğini kullanıma sunmuştu ve bu özellik kullanıcılar tarafından çok sevildi. Bunun ardından şirket, zamanlanmış tepkiler adlı yeni bir özelliği getirmek için çalışmalara başladı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar videonun istedikleri kısmında videoya emoji şeklinde ifadeler bırakabilecek. Bu ifadeleri diğer kullanıcılar videonun ilgili yerlerine geldiklerinde görüntüleyebilecek.

Anonimlik ön planda tutuluyor

Bu özellikte anonimlik ön planda tutuluyor. Yani bırakılan ifadeyi kimin bıraktığını asla göremeyecek, bilemeyeceksiniz. Peki siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir