Ana SayfaGüncelYouTuber Elif Yalçın ve Akgün Kavarna Arasındaki Gerginlik!

YouTuber Elif Yalçın ve Akgün Kavarna Arasındaki Gerginlik!

1 Milyon aboneye sahip olan ve YouTube platformunda uzun süredir içerik üreten Elif Yalçın, 2015’ten beri sosyal medyada yer alıyor. Bu zamana kadar 162.285.933 görüntülemeye sahip olan Elif Yalçın günlük hayattan vLogları ve kendine özgün içerikleri ile videolar çekmeye devam ediyor.

Elif Yalçın

Elif Yalçın, 8 Haziran akşam saatlerinde paylaştığı hikayeler ve açtığı yayın ile sevgilisi tarafından aldatıldığını açıkladı. Sevgilisi Akgün Kavarna hakkında ekran görüntüleri yayınlayan Yalçın, sevgilisinin kendisini aldattığını ve dolandırdığını da belirtti.

Karşılıklı olarak bu olayların yaşanmasının ardından eski sevgilisi Kavarna ve Yalçın Twitter üzerinden bazı paylaşımlarda bulundular.

Bu metinlerden oluşan bir tweet atan Kavarna, sadece içerik üretmeye odaklanacağını söyledi. Akgün Kavarna’ya gelen tepkiler ise twitter üzerinde büyüyor.

Akgün Kavarna son açıklamasında şunları söyledi;

Dünyada görüp görebileceğiniz en şizofren insan. Ben böyle bir sonu hak edecek bir insan değilim. Elif’te bende YouTube’dan ayda 20 bin lira kazanan insanlarız 3,5 bin liranın hesabını yapacak kişilerde değiliz. Bana böyle bir yakıştırma yapılması çok üzücü birşey.” diyerek bir paylaşımda bulundu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir