Zayn Malik ile Gigi Hadid ilişkisi sona erdi!

0
406 okunma

Ünlüler dünyasının en gözde çift sayılan Zayn Malik ve Gigi Hadid, ayrıldıklarını resmi Twitter hesaplarında duyurdu.

Yaşadıkları ilişkiyle adlarından sık sık söz ettiren ve özellikle genç kızların özendikleri bir çift olan Malik ile Hadid, yayınladıkları Tweet ile ayrıldıklarını açıkladılar.Hayranlarını çok üzen bu gelişme sonucunda Zayn’in göğsüne Gigi’nin gözlerini yaptırdığı dövmesini ise ne yaptıracağı merak konusu. Zayn daha önce eski sevgilisi Perrie Edwards‘ın da bir dövmesini koluna yaptırmıştı.

Zayn Malik’in yayınladığı gönderi

Zayn Malik yayınladığı gönderide, Gigi ile yaşadıkları ilişkinin çok anlamlı, sevgi dolu ve eğlenceli bir ilişki olduğunu ve Gigi’ye arkadaş olarak büyük saygı ve hayranlık duyduğunu açıklarken, onun eşsiz bir ruha sahip olduğunu ve hayranlarının bu zor kararda özel hayatlarına gösterdikleri saygı için minnettar olduğunu belirtti.

Gigi Hadid’in yayınladığı gönderi

Gigi Hadid gönderisinde, iki kişinin yıllar içerisinde beraber edindikleri deneyimlerin kelimelerle anlatılamayacağını ve Zayn ile birlikte sevgi dolu, hayattan dersler çıkartarak geçirdikleri zamana minnettar olduğunu ve Zayn için en iyi dileklerini sunduğunu belirtirken onu arkadaş olarak desteklemeye devam edeceğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz