1 Kasım Perşembe

Zombi çocuk Rick Genest intihar etti!


Vücudunun her yerini kaplayan çeşitli organ ve kemik dövmeleri sayesinde moda dünyasında ve sosyal medyada dikkat çeken ve ‘Zombi Çocuk’ olarak anılmaya başlayan Rick Genest, Kanada’nın Montreal şehrindeki evinde ölü bulundu.

Zombi çocuk Rick Genest intihar etti!

Kendisini ilk olarak Lady Gaga’nın 2011 yılında yayınlanan ‘Born This Way’ klibinde görmüştük. Vücudunun her yerini kaplayan çeşitli kemik ve organ dövmeleriyle herkesin dikkatini çekmeyi başaran model, klip çıkışının ardından moda dünyasının vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelmişti. 33 yaşına basmasına sadece birkaç gün kala Kanada Montreal’de bulunan evinde ölü bulundu. Üstelik bir süredir de kendi çıkaracağı albüm üzerine çalışmalarını sürdürüyordu. Bu trajik olayın ardından Lady Gaga ise şöyle bir açıklama yaptı; “Arkadaşım Rick Genest’in intiharı kahredici olmanın da ötesinde. Bu kültürü değiştirmek için daha fazla çaba sarfetmeliyiz, akıl sağlığı konusunu ön plana çıkarmalı ve bu konu hakkında konuşmanın ayıp olduğu algısını silmeliyiz. Eğer acı çekiyorsanız bugün bir arkadaşınız ya da ailenizi arayın. Birbirimizi korumalıyız”.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Nearby özelliğini kaldırıyor

Birkaç yıl önce kullanıma sunulan ‘Nearby Notifications‘ kaldırılıyor. İşte kullanıcılar için faydalı olabilecek Google Nearby …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir