Ana SayfaSosyal MedyaInstagramAcun Ilıcalı, Instagram Dünya Rekoru Kırdı!

Acun Ilıcalı, Instagram Dünya Rekoru Kırdı!

Acun Ilıcalı 3 Milyon Anlık izlenme alarak Instagram Dünya Canlı Yayın Rekorunu Kırdı!

Acun Ilıcalı, bu yıl farklı oyunlar ve medyayı kullanım açısından televizyon tarihinde bazı ilkleri gerçekleştirdi. Daha önce ki yaptığı yayın ile Gönüllüler Takımına ait anlık izlenme sayısı 1.1 Milyon olmuştu. Yeni canlı yayın rekoru eskiden olan 2 milyon dünya rekorunu 3 milyon anlık izlenme ile geçti! Yeni Instagram Canlı Yayın Rekoru kırılmış oldu.

Acun Ilıcalı Instagram

4 Mayıs 2020 tarihinde, Rapçi Tekashi 6ix9ine Instagram canlı yayınında en çok izlenenler rekorunu kırmıştı. 24 yaşındaki New York’lu rapçi, hapis cezası hakkında konuşmak ve hapis cezasını nasıl azalttığını açıklamak için Instagram’da canlı yayına başladı. Canlı yayına 2 milyon kişi katılım göstermişti.

Bugün TV8 ekranlarında da ilk kez canlı bir oyun oynayan ve Instagram’da anket seçeneği ile seyircilerle birlikte oyun oynama teknolojisini sağlayan Acun Ilıcalı yeni başarısı ile de artık medyada Instagram Türkiye Canlı Yayın Rekorundan sonra Dünya Rekorunun da sahibi olmuş oldu.

Acun Ilıcalı Erzurum, Ilıca ilçesi doğumlu Ergün ve İlknur Ilıcalı‘nın ikinci çocuğu ise 29 Mayıs 1969’da Edirne’de dünyaya geldi. Ömer Cenker Ilıcalı adında bir abisi vardır. Babası müteahitti annesi de üniversite eğitimi almış bir müdürdü. Uzun süredir ülkemiz içerisinde de televizyon programları muhabirliği ve son yıllarda da kendi kanalını alarak prodüksiyon yapan TV hizmeti veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir