Ana SayfaGüncelApple'ın yeni yılda düşük fiyatlı ürünlerini tanıtacak

Apple’ın yeni yılda düşük fiyatlı ürünlerini tanıtacak

Apple’ın satış politikasında Steve Jobs öldükten sonra oldukça büyük değişiklikler oldu. Apple’ın hiçbir zaman büyük ekran telefon üretmeyeceğini söyleyen Steve Jobs’a karşılık olarak büyük ekran telefon üreten Apple’ın yeni yıl stratejileri yabancı basında en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Bir kaynağa göre yeni yılda oldukça düşük fiyatlara Apple ürünleri piyasaya çıkacak. Elbette kablosuz yeni AirPods’ları düşük fiyatlara, kalitesiz malzeme ile görmeyeceğiz ama düşük fiyatlı bir iPad ile Apple Watch bizleri bekliyor olacak. Akıllı saatler insanların hoşuna gitmediği neredeyse bir araba fiyatına satılmaları maalesef ürünlerin satışlarını etkiliyor.

APPLE’IN DÜŞÜK FİYATLI ÜRÜNLERİ HAZIRLANIYOR

Özellikle iPad anlamında neredeyse bir tarih yazılacak çok uygun fiyata yeni boyutlarda ve özelliklerde tabletler satışa sunulacak. Tablet satışları bütün markaların yüzünü kızartan grafiklere sahiptir ama bunun asıl sebebi fiyatlarıdır. Dizüstü bilgisayar fiyatına satılan tabletleri insanlar almak istemiyorlar çünkü aynı fiyata satılan dizüstü bilgisayarlar çok daha cazip geliyor. Yeni tabletler yaklaşık olarak 70 ile 100 dolarlık bir fiyat düşmesinin olacağı tahmin ediliyor.

SURFACE BOOK SATIŞLARI APPLE’I KIZDIRDI

Yeni tablet fiyatlarıyla birlikte, satışlara can gelmesi ve Apple’ın bu alanda da kar etmesi bekleniyor. Uzmanlar ise Apple’ın bu satış stratejisinin işe yarayacağını düşünüyor. Tim Cook’un logosunu bile gördüğünde başının döndüğü marka olan Microsoft’un tablet bilgisayarlarının satışları bir hayli iyi gidiyor. Apple’ın tabletleri, Microsoft’un üstün donanım tabletlerinde geride kalacak gibi görünüyor. Yeni yılda tabletlere ve bilgisayarlara önem verileceği düşünülüyor.

Salih
Salih
Sosyopat.com.tr ile farkı hissedin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir