Ana SayfaYoutubeArtık Youtube'da netflix izleyebileceksiniz! Netflix

Artık Youtube’da netflix izleyebileceksiniz! Netflix

Netflix, korona virüs salgını nedeniyle içeriğini daha kullanılabilir hale getirmek için bazı şovlarını Youtube ‘da ücretsiz olarak sunuyor.

Evet, artık Netflix ‘i ücretsiz olarak Youtube’da izleyebilirsiniz. Ama çok heyecanlanmadan önce Netflix’in Stranger Things veya Tiger King gibi en popüler şovlarını eklemediğini bildirmeliyiz. Platform, eğitim içeriğini ücretsiz çevrimiçi video paylaşım platformuna odaklamayı seçti. netflix youtubeBirçoğumuz karantina altında kaldığımız veya evde satın aldığımız için Netflix bu içeriği ücretsiz olarak sunuyor. Ancak, bu karar Netflix için de iyi bir pazarlama hareketi olabilir. Daha fazla içerik, platform için daha fazla tanıtım anlamına gelir ve yakın gelecekte daha fazla aboneye yol açabilir.

Şu anda YouTube ‘da bulunan Netflix programlarının tüm listesinin kapsamlı bir listesi:

Our Planet: Gezegenimizin doğal güzelliğini deneyimleyin ve bu kapsamlı içeriğin bu iddia içeren iklim değişikliğinin tüm canlıları nasıl etkilediğini inceleyin.
Period: Mensturasyon damgalamasının devam ettiği kırsal Hindistan’da kadınlar yeni bir makinede düşük maliyetli hijyenik pedler yapar ve finanslar bağımsızlığa doğru adım atarlar.
Chasing Coral: Dünyadaki dalgıçlar, bilim adamları ve fotoğrafçılar, mercan resiflerinin ortadan kalktığını belgelemek için destansı bir su altı kampanyası düzenler.
13th: Bu düşündürücü belgeselde akademisyenler, aktivistler ve politikacılar, Afrikalı Amerikalıların ve ABD Hapishane patlamasının kriminalizasyonunu analiz ediyorlar.
Knock Down the House: İskenderiye Ocasio-Cortez de dahil olmak üzere dört kararlı kadın, 2018 Kongre yarışında büyük para politikacılarına meydan okurken perde arkasından izleyin. netflix
The White Helmets: Suriye’de günlük hava saldırıları sivil hedefleri vurdukça, bir grup tartışmasız ilk müdahale mağdurları molozlardan kurtarmak için hayatlarını riske atıyor.
Zion: Bacaksız doğdu ve yıllarca koruyucu bakımda kaldı, Genç Zion Clark çağrısını rekabetçi güreş peşinde bulur. “Kısa bir Belgesel” netflix
Expleined: Vox’un bu aydınlatıcı serisi, kripto para biriminin yükseliği, diyetlerin neden başarısız olduğu ve K-Pop’un vahşi dünyası gibi çok çeşitli konulara giriyor.
Abstract: Çeşitli disiplinlerde en yenilikçi tasarımcıların zihnine adım atın ve tasarımın yaşamın her alanını nasıl etkilediğini öğrenin. netflix
Babies: Doğadan beslemeye kadar bu dökümanlar, bebeklerin ilk yıllarında hayatı nasıl keşfettiklerini ortaya koyan çığır açan bilimi araştırıyor.

İyi Seyirler!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir