Ana SayfaGüncelBeklenen bir özellik, WhatsApp Beta ile geliyor!

Beklenen bir özellik, WhatsApp Beta ile geliyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan mesajlaşma platformlarından biri şüphesiz WhatsApp. Şirket, geçtiğimiz yıllardan beri kullanıcı deneyimini iyileştirmek için birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, WABetaInfo tarafından paylaşılan ekran görüntülerine göre kullanıcıların beklediği bir özellik geliyor!

whatsapp

Uzun zamandır beklenen Kaybolan Mesaj özelliği test edilmeye başlandı! 

WhatsApp kullanıcılarının yolunu en çok gözlediği özelliklerden biri şüphesiz Kaybolan Mesaj özelliği. Uzun zamandır kullanıcılar tarafından beklenen bu özellik, WABetaInfo tarafından paylaşılan bilgilere göre artık test edilmeye başlandı.

Belirli zamanlarda mesajlar otomatik olarak silinebilecek

İlk olarak WhatsApp Beta’nın Android sürümünde test edilmeye başlanan özellik sayesinde kullanıcılar artık mesajlarının bir süreden sonra otomatik olarak silinmesini sağlayabilecek. Kullanıcılar, 24 saat, 7 gün ve 90 gün seçeneklerinden istediğini seçerek mesajlarının düzenli olarak silinmesini sağlayabilecek. Dileyen kullanıcılar da bu özelliği kapatmayı tercih edebilecek.

Önümüzdeki günlerde kullanıma sunulması bekleniyor

Şu anda test edilen özelliğin önümüzdeki günlerde WhatsApp Beta güncellemesi ile Android kullanıcılarına sunulması bekleniyor. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir