Ana SayfaGüncelInstagram canlı yayınlarına önemli bir yenilik geliyor!

Instagram canlı yayınlarına önemli bir yenilik geliyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Instagram. Şirket, uzun zamandır birçok alanda kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yeniliklere devam ediyor. Bugün, kullanıcıların en çok kullandığı özelliklerden biri olan canlı yayın özelliğine kullanışlı bir mod eklendi.

instagram live

Prova modu adlı yeni özellik test ediliyor!

Canlı yayın öncesi kaygı, özellikle sık canlı yayın yapmayan birçok kişi tarafından yaşanan bir durum. Bu kaygıyı ortadan kaldırmak için Instagram, yeni bir özelliği test ediyor. Prova modu adı verilen özellik sayesinde kullanıcılar canlı yayına girmeden önce sadece kendilerinin olacağı bir test yayını yapabilecekler.

Canlı yayın kaygısını aşmada çok önemli bir yeri olacak

Özelliğin, canlı yayın kaygısını aşma konusunda çok önemli bir yeri olacağı düşünülüyor. Canlı yayına girmeden önce yapılacak test yayını, kesinlikle kullanıcıların kendini hazır hissetmesine yardımcı olacak. Canlı yayınların günümüz dünyasında böyle büyük bir yer edinmeye başlamasıyla birlikte bu tür yenilikleri daha sık göreceğiz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir