Ana SayfaSosyal MedyaClubhouse, Afgan kullanıcıları için yaptığı hareketle gözleri üzerine çekti!

Clubhouse, Afgan kullanıcıları için yaptığı hareketle gözleri üzerine çekti!

Geride bıraktığımız başlarında Facebook, Afganistan’da yaşayan insanların hesaplarını gizlemelerine yardımcı olacak güncellemeler getirdi. Clubhouse da Facebook’un yaptığı gibi güncelleme yayınlayacak.

Clubhouse kullanıcılarından Zaki Daryabi, sosyal medya platformlarından Twitter aracılığı ile Afganistan’daki kullanıcılar için gizlilik ayarlarında proaktif olarak bazı değişiklikler yaptığını duyurdu. Clubhouse, özellikle “aktif olmayan” kullanıcılar için fotoğraflarını ve biyografilerini gizleyecek ayrıca kişileri arama kısmında da hesapları bulmayı zorlaştıracak.

Clubhouse, Afganistan’daki kullanıcıların hesaplarından kişisel bilgileri kaldırdı

Kullanıcılar daha sonra rahatça paylaşabilecekleri bilgileri geri ekleyebilecekler ve ayrıca hesaplarını “daha keşfedilebilir” hale de getirmek için desteğe ulaşarak istediklerini yapabilme yetkisine sahip olacaklar.

clubhouse

Clubhouse yaptığı tüm eylemlerin tekrardan düzeltilebilir olduğunu ve bu değişiklikler sonucunda kullanıcılarının takipçilerini etkilemeyeceğini belirtti. Clubhouse ayrıca, kullanıcıların güvenlik amacıyla gerçek isimler yerine takma ya da geçici isimler de kullanabilecekler.

Afgan kullanıcılarını ilgilendiren bu güncelleme, sesli sohbet uygulamasının beta versiyonundan çıkıp hizmetini herkese açmasının ardından en yakın zamanda geleceği belirtildi. Konu ile ilgili yaşanan gelişmeleri bu haber üzerinden sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir