Ana SayfaGüncelClubhouse Android uygulamasında sona yaklaşılıyor!

Clubhouse Android uygulamasında sona yaklaşılıyor!

Son zamanlarda gündemden düşmeyen ve diğer büyük şirketlere kıyasla çok yeni bir sosyal medya platformu var, Clubhouse. Genel olarak sesli iletişim yöntemiyle diğer insanlarla etkileşime girilebilen bu uygulamanın sadece iOS sürümü var. Bu kadar popüler olan bir uygulamanın sadece iOS sürümünün olması Android kullanıcıları tarafından hoş karşılanmıyordu.

clubhouse

Şu anda Android’de kullananlar ban yeme riski ile karşı karşıya kalıyor

Çeşitli yollarla Clubhouse uygulamasını Android platformunda çalıştırmayı başaran kullanıcılar da ban riskiyle karşı karşıyla kaldıkları için Android uygulamasının gelmesi konusunda şirkete baskı uygulamaya devam ediyor. Yaklaşık bir ay önce Android uygulaması için çalışmalara başlayan şirket, test programına yeni kişiler almaya devam ediyor. Uygulamayı test eden kişiler Android uygulamasının iOS’den bir farkı olmadığını ve iOS sürümü gibi kararlı çalıştığını aktardı.

Uygulamanın testlerinde sona yaklaşıldığı tahmin ediliyor

Clubhouse Android uygulamasını geliştiren ekibin bir üyesi olan Mopewa Ogundipe, uygulamadan bir ekran görüntüsü yayınladı. Bu hamleden sonra meraklanan kullanıcılar uygulama geliştirme sürecinin hızlanması hakkında şirkete taleplerini iletmeye başladılar. Ancak son zamanlarda Clubhouse Android uygulaması kavramını çok fazla duyuyorsak uygulamanın yayınlanma tarihini çok da uzakta beklememek gerekiyor.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir