Ana SayfaGüncelClubhouse, yeniden oynat butonunu test ediyor!

Clubhouse, yeniden oynat butonunu test ediyor!

Dünya üzerinde en popüler sosyal medya platformlarının başlarında Clubhouse geliyor. Şirket, kurulduğu günden bu yana kendini geliştirdi ve geliştirmeye devam ediyor. Bugün, yeniden oynat butonu test edilmeye başlandı.

clubhouse

Clubhouse yayınları kaydedilebilecek

Uzun zamandır yalnızca canlı yayınlara ve anlık katılımcılara izin veren platform, sonunda tekrar oynatma butonunu aktif etti. Bu özellik sayesinde artık canlı yayınlarınızı kaydedebilir, daha sonrasında izleyebilir ve sayfanıza ekleyebilirsiniz. Sayfanıza ekledikten sonra profilinize giren herkes o yayını tekrardan izleyebilecek.

Bir podcast yayıncısıysanız veya Clubhouse‘da normal bir oda sunucusuysanız, muhtemelen bu özellik hoşunuza gidecektir. Sona eren oturumların kaynak ses dosyasını indirebilirsiniz. Böylece bu yayın tekrarlarını da sosyal medya hesaplarınızda kullanabilirsiniz.

Clubhouse, uzun zamandır rakip platformlarla sağlam bir rekabet içinde gidiyor. Bir süredir de geriye düştüğü yönündeki görüşler artıyordu. Ancak yapılan geliştirmelerin ardından yalnızca var olan kullanıcılara daha fazla imkan sunulmakla kalmayacak, özellikle podcast odaklı dinleyicileri de arasına katacak gibi gözüküyor.

 

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir