Ana SayfaSosyal MedyaWhatsAppÇok beklenen özellik nihayet WhatsApp'a geliyor!

Çok beklenen özellik nihayet WhatsApp’a geliyor!

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformu WhatsApp, yeni özellikler deneyerek kullanıcılarının deneyimlerini arttırmak istiyor. Düzenli olarak yeni özellikler deneyen platform, kullanıcıların uzun zamandır beklediği bir özellikle geliyor.

WhatsApp mesajlaşmalarda “tepki verme özelliği” sunacak

WhatsApp ile ilgili verdiği bilgilerle tanınan WABetInfo‘ya göre, platform sohbet esnasında mesajlara tepki verme özelliği getiriyor. Bu özellik için yeni ayarlar bölümü uygulamaya eklendi. Kullanıcı isteğine göre bu özelliği aktif edebilecek. Güncelleme 2.22.2.72 sürümünde mevcut durumda.

WhatsApp, yeni özelliği denerken genelde ilk olarak Beta test kullanıcılarına sunar. Bu kez de Beta kullanıcıları özelliği ilk olarak deneyecek. Platform, kısa süre içerisinde tüm kullanıcılarının hizmetine sunmak istiyor.

Özellik, hem bireysel konuşmalar için hem de grup sohbetleri için kullanılabilecek. Tepki verme özelliği, WhatsApp için yeni olsa da Twitter, Messenger ve Snapchat’te aktif olarak kullanılıyor. Mesajlara tepki verme özelliğinin ilk olarak 7 adet emoji ile sınırlı olarak geleceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir