Ana SayfaGüncel10 milyar izlenmeyi geçen ilk YouTube videosu belli oldu!

10 milyar izlenmeyi geçen ilk YouTube videosu belli oldu!

Dünya üzerinde en çok kullanılan video paylaşım platformlarının başında şüphesiz YouTube geliyor. Her dakika 300 saatin üzerinde video yüklenen platform, çok hızlı bir şekilde büyüyor. Bu büyüme, özellikle popüler videoların izlenme oranlarının katlanmasına yarıyor. Bugün, özellikle çocuklar arasında popüler olan bir video 10 milyar izlenmeyi geçerek YouTube tarihinde 10 milyar izlenmeyi geçen ilk video oldu. İşte detaylar

baby shark youtube

Baby Shark adlı çocuk şarkısı, 10 milyar izlenmeyi geçen ilk video oldu

‘Baby Shark’ adlı bir çocuk şarkısı, bugün itibariyle 10 milyar izlenmeyi geçerek önemli bir rekora imza attı. Şarkı, YouTube tarihinin 10 milyar görüntülenmeyi geçen ilk videosu oldu. Bu şarkı, Haziran 2016’da yayınlanmıştı ve Kasım 2020’de YouTube’un en çok izlenen videosu ünvanını Despacito’dan alarak platform üzerinde en çok görüntülenme alan video olmuştu.

youtube baby shark

İzlenme sayısı olarak Baby Shark’a en yakın video Despacito

Şu anda Baby Shark’a izlenme sayısı olarak en yakın video hepimizin tahmin edebileceği üzere Despacito. Şarkı, 14 Ocak 2022 Cuma günü itibariyle henüz 7.7 milyar izlenmede kaldı ve arada 2.3 milyar görüntülenme gibi devasa bir fark bulunuyor. Kapatılması zor olan bu fark sizce daha da açılacak mı? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir