1 Kasım Perşembe

Danla Biliç, sessizliğini bozdu!


Danla Biliç

Geçtiğimiz günlerde Sinan Binay’ın yaptığı açıklama sonucu, takipçi kaybetmeye başlayan Danla Biliç, açıklama videosu çekme gereğinde bulundu. Açıklama yapmasındaki en büyük etken, şu sıralar YouTube üzerinde en az 20 kanalın kendisi hakkında video çekmesi ve çelen kişiler bu konu üzerinden büyük izlenme sayılarına ulaşması olarak gösterdi.

Elon Musk, Tesla için açıklama yaptı!

Danla Biliç’in açıklama videosu ve detayları

Sürekli eleştirildiğini dile getiren Danla, eleştiriye karşı olmadığını ve kendisinin de diğer insanları eleştirdiğini söyledi. Ancak kişilerin, yalan ve yanlış bilgilerle eleştiri yaptığını da görünce, tatilden döner dönmez açıklama yapma gereğinde bulunduğunu hissetti. Yalan ve yanlış bilgilere önlemek için açıklama yapan Danla, tüm konuya açıklık getirdi.

Videonun ilk başlarında eski kameramanı hakkında konuşan fenomen, çektiği videonun ne kadar çirkince olduğunu ve yalanlarla dolu olduğunu söyledi. Açıklamalarına devam eden Biliç, kameramanın, editörün ya da yönetmenin ne iş yaptığını bilmediğini ve öğrenmek zorunda olmadığını da dile getirdi. Ayrıca kameraman kelimesini kullanırken, küçük düşürücü anlamda söylemediğini ve bunu bildiği halde beni buradan vurmaya çalıştığını söyledi.  Bununla birlikte Danla, aldığı duyumlara göre, bu videoların devam edeceğini ve bunun kendisi üzerinden oynanılan bir proje olduğunu söyledi. Çok planlı bir proje olduğunu söyleyen fenomen, bir çok kanalında bu videolara devam edeceğini de not düştü. Bunun doğruluğu için de WhatsApp konuşmalarını, videosu üzerinden yayınladı.

Danla Biliç

İlerleyen zamanlarda bu tarz videoların yaygınlaşacağını şimdiden söyleyen fenomen, markası hakkında söylenenler için suç duyurusunda bulunduğunu da belirtti. Kendi markası için çok uğraştığını dile getiren Danla, müşterilerilerinin mutluluğu için elinden geleni yaptığını dile getirdi.

Kameraman olarak adlandırdığı eski iş arkadaşının ismini, hiçbir yerde dile getirmediğini ve hatta kendisi bulursa da bana göstermesini istedi. Hakkında çekilen videonun prim olmadığını dile getirenlere karşı, videolarda bolca reklam olduğunu altını çizen Biliç, kendisinin değişik ithamlarla anıldığını belirtti. Ayrıca videonun kapak fotoğrafında kendisi olduğunu ve başlıkta da kendi ismine yer verildiği söyleyen fenomen, prim videosu olmadığını söyleyenlere karşı, bu tarz cümleler de bulundu.

Videonun devamı için;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Enes Batur YouTube kanalını kapatıyor mu?

Özellikle çocuk ve genç kesim üzerinde büyük bir popülerliği olan YouTube fenomeni saat verdi. Yoksa …

1 yorum

  1. Danla; çok şeker birşeysin! Sen yenir misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir