Ana SayfaHaberlerDanla Bilic, Instagram Hikayelerinin görüntülenme sayılarını paylaştı!

Danla Bilic, Instagram Hikayelerinin görüntülenme sayılarını paylaştı!

YouTube üzerinde 2.55 Milyon abonesi olan ünlü YouTuber Danla Bilic, Instagram hesabının hikaye görüntülenme oranlarını paylaştı! Instagram üzerinde 4.8 Milyon civarı takipçi sayısı olan Danla Bilic’in son 24 saat içerisinde paylaştığı hikayelerinin çoğu 5 Milyondan fazla görüntülenme alıyor!

Danla Bilic bu konu hakkında Instagram hikayesinde şu paylaşımı yaptı:

Danla bilic instagram hikaye

Altı hikayesinin görüntülenme sayılarını Instagram Hikayesinde paylaşan Danla Bilic, ”Tv8 miyim ben” notunu da paylaşımına ekledi. Danla Bilic’in paylaşımına bakınca son altı hikayesi arasında en az görüntülenen hikayesinin 4.1 Milyon, en çokgörüntülenen hikayesinin ise 5.4 Milyon, görüntülenme seviyesinde olduğunu görüyoruz.

Ayrıca Socialand şirketinin kurucusu Arda Kofoğlu da LinkedIn hesabı üzerinden bu konu hakkında bir paylaşım yaptı. Paylaşım’da Kofoğlu,

”Danla’nın 24 saatten daha az bir sürede story görüntülenmeleri.” başlığı ile @danlabilic hesabının 24 saatte paylaştığı hikayelerin görüntülenme sayısını paylaştı.

Arda Kofoğlu tarafından paylaşılan bu ekran görüntüsüne baktığımız zaman Danla Bilic’in son 24 saatte en düşük hikaye görüntülenme sayısının 3.2 Milyon, en yüksek görüntülenme sayısının da yine 5.4 Milyon seviyesinde olduğunu görüyoruz.
Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir