Ana SayfaGüncelDeli Mi Ne? Ve Arkadaşlarına Hapis İstemiyle Dava Açıldı!

Deli Mi Ne? Ve Arkadaşlarına Hapis İstemiyle Dava Açıldı!

Geçtiğimiz yıl yani 2019’da Vodafone Park Stadyumunda oynanan dünya ünlü takımlardan olan. Chealsea ve Liverpool arasında oynanan müsabakada sıra dışı bir olay gerçekleşti. Maç sırasında Fester Abdü yani YouTube platformunda ürettiği içeriklerle adını duyuran Deli Mi Ne? bir anda sahaya atladı. Bu olay sırasında Instagram hikayesine bu anı bir anlık heyecan ile paylaşan YouTuber arkadaşlarına ve kendisine 3 yıl hapis istemi ile dava açıldı.

Deli Mi Ne?

Sponsor sayesinde maç izlemeye ve en önlerden izlemeye giden Deli Mi Nenin böyle bir olay yaşayacağını kendide arkadaşları da beklemiyordu. Arkadaşları ise onunla orada buluştuğunu ve anın heyecanı ile hikaye attıklarına belirtmesine rağmen yanında bulunan ünlü isimlerden olan Furkan Yaman, Emre Durmuş, Cantuğ Özsoy yani Namı diğer . Unlost gibi isimlerde bu davaya eklendi.

Bu olay yaşandıktan sonra özür dileyen ve günler sonrasında kanalına açıklama videosu yükleyen Deli Mi Ne, böyle bir davranışı bilinçli olarak yapmadığını o anda doğaçlama olarak yaptığını söylemişti. Son dava isteminin ardından Deli Mi Ne’den henüz bir açıklama gelmedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir