Ana SayfaGüncelWhatsApp, Çoklu Cihaz Özelliğini Test Ediyor!

WhatsApp, Çoklu Cihaz Özelliğini Test Ediyor!

WhatsApp, platformlar arası ve çoklu cihaz özelliğinde yeni bir güncelleme deniyor. Bu güncelleme şu anda test aşamasından geçiyor. Bu herkes için çok iyi bir yenilik çünkü tüm işlevselliği ile bu sınırlama hala mevcut olarak yer alıyordu. Sorunsuz çapraz platform ve çoklu cihaz işlevselliği sağlayan diğer uygulamaların önündeki popülaritesine zarar verebilirdi.

WhatsApp

İyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için yorulmadan çalışıyor gibi görünüyor. WhatsApp grup görüntülü sohbetlerindeki iyileştirme ile QR Kodları için beta testi devam ediyor. Ayrıca şifreli yedeklemeler için ise durum olumlu görünüyor. Bu yeni güncelleme ile uçtan uca şifrelemenin sınırlarını genişletirken ve WhatsApp’ın kullanıcılar için mesajların ve ortamlarının güvenliği için performans üzerinde çalışırken dinamik bir değişiklik getirecek.

WhatsApp mesajlaşma dünyasının gidişatını değiştirmede hayati bir rol oynadı. Kurulumu basit, kullanımı kolay bir arayüz sunarak SMS üzerinden birçok fayda sağladı.

WhatsApp

Blackberry Messenger’ın bile bazı özel kısıtlamaları vardı. Bu nedenle tüm bu mesajlaşma hizmetlerinin önünde, Bazı platformlar arası mesajlaşma için modern bir yöntem olarak hizmet etti.

WhatsApp Beta Info’nun raporuna göre, WhatsApp şimdi birebir senkronize edilen birden fazla cihazın bağlanmasıyla çok daha iyi bir platformlar arası deneyim sunacak. Şu anda bir İnternet bağlantısı yardımıyla bir cihazdan diğerine veya buluta aktarılması ihtiyaç duyulduğu görünüyor.

Instagram’ın gidecek olduğu yeni bir gönderi değişikliği ile ilgili habere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir