2 Kasım Cuma

Diriliş Ertuğrul trendlere yerleşti


TRT’nin en çok izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul’un 110. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam TRT YouTube kanalından yayınlanan fragman ile trendlerde 1 numaraya yerleşti.

Diriliş Ertuğrul 110. bölüm fragmanı

 

Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Esra Bilgiç, Hülya Darcan gibi usta oyuncuların yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisi, 2014 yılında TRT1 kanalında yayınlanmaya başladı. 1. bölümünden itibaren ilgiyle takip edilen dizinin yapımcılığı Tekden Film tarafından yapılıyor. Yayınlandığı her bölümde reytinglerde üst sıralarda tutmayı başaran dizinin 110. bölüm fragmanı, yayınlandığı an 1 numaraya yerleşti. İlk bölümünden itibaren oyuncu kadrosu ve yapımı ile ilgiyi üzerine toplayan dizinin başrolünde başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan yer alıyor. Başarılı dizi 2015 yılında “En iyi dizi”, 2016 yılında da yine “En iyi dizi” adı altında Altın Kelebek ödülüne layık görüldü.

Başarılı dizinin 110. bölümü 14 Mart çarşamba günü TRT1 de yayınlanacak. Ertuğrul bey ile kardeşi Sungurtekin kucaklaşıyor. Ertuğrul Bey daha sonra Sungurtekin’e “Belaya yalın ayak yürümeye gelmişiz.” diyor. Ertuğrul bey aynı zamanda Günalp’ı da ağırlayarak haddini aştığını ve askerlerini alıp gitmesini söylüyor. Günalp bey ise fermanla karşılık veriyor. Büyük heyecanla beklenen fragmana buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Enes Batur YouTube kanalını kapatıyor mu?

Özellikle çocuk ve genç kesim üzerinde büyük bir popülerliği olan YouTube fenomeni saat verdi. Yoksa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir