1 Kasım Perşembe

Borç batağına giren Instagram fenomeni Lissette Calveiroma 


Lissette Calveiro

Günümüzde herkes fenomen olmak istiyor. İş böyle olunca, ünlü olmak için çeşitli paralar da harcanabiliyor. Bu sebeple Lissette Calveiro, sosyal medya fenomeni olmak isterken binlerce dolar borca girdi.

Diriliş Ertuğrul trendlere yerleşti

Instagram fenomeni Lissette Calveiroma 

Sosyal medyaların gelişmesiyle birikte artık herkes bu mecralarda ünlü olmak istiyor. Ayrıca bu mecralarda ünlü olmak, o kadar da kolay değil.

Sosyal medyada ünlü olunca insanlar artık, bu mecralardan para kazanmaya da başladı yani gelir kapısı haline geldi. Bu durumu gören hayranlar da aynı onlar gibi olmak istedi. Fakat hem ünlü olmak hem de gelir  elde etmek çok zor. Fenomen olma yolunda ilerleyen Lissette Calveiro, büyük bir borç batağına saplandı.

Şu an 26.000 takipçisi bulunan Calveiroma, 2013 yılında staj için New York’a gider. Kendisini bir anda Instagram’da bulan genç kadın, bütçesinden fazla alışveriş yapar ve lüks hayatı özenircesine yaşar. Her şey yolunda giderken maddi açıdan sıkıntılar boy gösterir. ABD basınına konuşan Calveiro, gösterişli bir hayat yaşamak için maddi bütçesinin çok üzerinde para harcadığını söyledi  ve istediği yere de henüz gelemediği görülüyor. Lissette Calveiro hazırladığı yeni bütçe planıyla tüm borçlarını ödediği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Nearby özelliğini kaldırıyor

Birkaç yıl önce kullanıma sunulan ‘Nearby Notifications‘ kaldırılıyor. İşte kullanıcılar için faydalı olabilecek Google Nearby …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir