Ana SayfaGüncelDiscord, Clubhouse benzeri özelliğini test ediyor!

Discord, Clubhouse benzeri özelliğini test ediyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sesli iletişim platformu şüphesiz Discord. Platform, insanlar tarafından birçok amaçla kullanılıyor. Örneğin kimi oyun için kullanırken kimi toplantılar için, kimi de dil öğrenmek için kullanıyor. Platformun bu kadar geniş bir kullanım alanı varken şirket, bunu genişletmek için daha çok çalışıyor. Bugün, Clubhouse benzeri bir özellik getirmek için kollar sıvandı.

discord

Discord, Clubhouse konseptini kopyalayacak

Son zamanların en gözde sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Clubhouse. İnsanların konulara göre sesli iletişim kurup tartışabildiği platform, birçok kişi tarafından sevilerek kullanılıyor. Discord, -bu popülerliğin farkında olacak ki- Twitter gibi sosyal medya platformlarından sonra uygulamanın bir benzerini kendi platformuna entegre etmek için çalışmalara başladı.

Bu geceden itibaren ”Keşif” özelliği kaldırılacak!

Şu anda Discord platformunda hali hazırda olan ve birçok kişi tarafından kullanılan Keşif özelliği bu gece itibariyle kullanımdan kaldırılacak. Bu özellik yerine kullanıcıların konulara göre sesli sohbetler bulup katılabileceği bir özellik sunulacak. Keşif sekmesinin bu gece kaldırılacağı kesin ancak yeni özelliğin ne zaman kullanıcılara sunulacağı hakkında henüz hiçbir bilgi yok.

Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir