Ana SayfaGüncelDiscord, düşük bütçeli Nitro'yu yayınladı!

Discord, düşük bütçeli Nitro’yu yayınladı!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sesli iletişim platformlarından biri şüphesiz Discord. Son yılların en popüler sesli görüşme uygulaması, oyunlar ve konferanslar başta olmak üzere birçok iş için kullanılabiliyor. Aynı zamanda ekstra özellik kullanmak isteyen kullanıcılar ayda 10 Amerikan Doları sayesinde 100 MB’lık dosya yüklemeleri, HD video akışı, özel profiller, sunucu güçlendirmeleri ve bazı aktiviteleri sunuyor. Şirket, 10 doları fazla bulan kullanıcılarına yeni bir nitro seçeneği getirdi.

discord

Nitro Basic, 3 dolarlık fiyatıyla 20 Ekim’de geliyor!

Discord, Nitro Basic adını verdiği yeni düşük bütçeli Nitro özelliğinin fiyatını ayda 3 Amerikan Doları olarak belirledi. Nitro Basic’in diğer Nitro’ya göre özellikleri de bir hayli kısılmış durumda. Nitro Basic satın alan kullanıcılar 20 Ekim itibariyle sadece 50 MB dosya yüklemesi sunan ve her yerde özel emoji sağlayan bir abonelik elde etmiş olacaklar.

Teknoloji yorumcularına göre Discord tarafından yapılan bu hamle yeni müşteri çekmeden ziyade var olan müşterilere uygun fiyatla Nitro’yu tanıtıp onları ayda 10 dolarlık aboneliği satın almaya ikna etmek. Peki siz Discord Nitro kullanıyor musunuz? Yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir