Ana SayfaGüncelDiscord Nitro’nun Türkiye fiyatları açıklandı!

Discord Nitro’nun Türkiye fiyatları açıklandı!

Discord piyasaya çıktığından beri Türk kullanıcılar Nitro özelliğinden yararlanmak için dolar bazlı ödeme yapıyorlardı. Anlık mesajlaşma platformu bu konuda bir adım atarak bazı ülkelere özel fiyatlandırmasını açıklığa kavuşturdu. Bu süreçten sonra Türk Lirası üzerinden ödeme yapmak mümkün oluyor.

Discord Nitro artık Türk Lirası üzerinden işlem görüyor

Bir Discord Nitro aboneliğine sahipseniz önümüzdeki aydan itibaren yeni fiyatlarla karşılaşacaksınız. Dolar üzerinden yapılan ödemeye göre oldukça düşürülmüş fiyatlar, platformu kullananların yüzünü güldürdü. Yakın zamanda gerçekleşen değişiklik şu anlık BrezilyaTürkiye ve Polonya‘yı kapsıyor.

Discord kendi blog sitesi üzerinden üç kategoride fiyatları açıkladı. Bunlar; NitroNitro Classic ve Server Boosting olarak belirlendi. Nitro kısmında aylık fiyat 26.99 TL olarak açıklanırken, yıllık pakette 249.99 TL olarak belirtildi. Nitro Classic paketinde kullanıcılar aylık 13.49 TL ödeyecekken yıllık olarak 134.49 TL‘den satın alabilecekler. Son olarak Server Boosting seçeneği aylık 41.99 TLyıllık 419.99 TL olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Discord Nitro, Türkiye fiyatları açıklandı

Gifts, uygulamaya dahil olmadı

Discord başkasına Nitro hediye etmenizi sağlayan sistemin henüz Türkiye fiyatlandırmasına dahil olmayacağını açıkladı. Bu noktada kullanıcılar arkadaşlarına bu seçeneği hediye olarak göndermek için dolar bazlı fiyatlandırmaya tabi tutulacak.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir