1 Kasım Perşembe

Enes Batur YouTube kanalını kapatıyor mu?


Özellikle çocuk ve genç kesim üzerinde büyük bir popülerliği olan YouTube fenomeni saat verdi. Yoksa Enes Batur YouTube platformunu bırakıyor mu? Detaylar haberimizde…

Geçtiğimiz günlerde ünlü YouTube fenomeni Enes Batur, tüm ülkede tartışma yaratan bir video yayınlamıştı. Psikolojik Kışkırtma başlığıyla yayınlanan videoda Enes Batur, amcasına şaka yapmak amacıyla akıl almaz sözler söylüyor ve gururunu incitiyordu.

En iyi Youtube yayıncıları belli oldu

Enes Batur o videoda neler söylemişti?

Enes Batur’un videoda “Sen adam olsan, bir işe yarasan, en azından eşin güzel olur. Sen adam mısın? Adana’da hiç kimsenin takmadığı bir adamdın. Şimdi iki üç kişi fotoğraf çektiriyor diye amca amca diye geziyorlar. Adın bile yok. Neydin ne oldun?” gibi cümleleri amcasına karşı sarf ediyor.

Kısa bir süre sonra silinen ve büyük tartışmalar yaratan bu video sonrasında Enes Batur büyük tepkilere maruz kaldı. Resmi Twitter hesabından ise geçtiğimiz Çarşamba günü “Final – Cuma” paylaşımını yapmıştı.

Enes Batur YouTube platformunu bırakıyor mu?

Bugün ise Enes Batur “19:00 Final” paylaşımı yaparak, muhtemelen bu akşam saat 19.00’da bir açıklama yapacağının sinyalini verdi.

Günlerdir beklenen ‘final’ açıklaması bu akşam geliyor. Bakalım Enes Batur gerçekten YouTube platformuna veda edecek mi yoksa özür mahiyetinde bir açıklama mı yapacak?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Nearby özelliğini kaldırıyor

Birkaç yıl önce kullanıma sunulan ‘Nearby Notifications‘ kaldırılıyor. İşte kullanıcılar için faydalı olabilecek Google Nearby …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir