Ana SayfaGüncelFacebook, iPhone kullanıcılarının oturumlarını kapatıyor!

Facebook, iPhone kullanıcılarının oturumlarını kapatıyor!

Facebook, bu sabah saatlerinden beri iPhone kullanıcılarına çok ilginç bir şey yaşatıyor. Sabah saatlerinde uygulama çökmemesine rağmen Facebook hesaplarından çıkış yapıldığını gören kullanıcılar, bunun kişisel bir sorun olduğunu sandı. Ancak Twitter bu sabah saatlerinde hızlı bir şekilde bu sorunu yaşayan kişilerin paylaşımlarıyla doldu.

facebook iphone

iPhone kullanıcılarının Facebook hesaplarına tekrar giriş yapmaları gerekiyor

Bu sorunun nedeni henüz daha açıklanmadı. Bugün sabah saatlerinden itibaren Facebook’a iPhone üzerinden girmek isteyen herkesin tekrardan giriş yapması gerekiyor. Hatta, sosyal medya paylaşımlarına göre, çift faktör kimlik doğrulamasını etkinleştirmiş olan birçok kişi bir süre oturum açamıyordu. Bu kişiler sonunda giriş yapmaya başladılar ancak SMS kodlarının gönderilmesi çok yavaştı hatta çift faktör kimlik doğrulamasının açık olduğu bazı kişiler kimliklerini yüklemeden yeniden erişim kazanamadı.

Facebook’tan açıklama gecikmedi

Şirket, Facebook hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

”Kullanıcıların hesaplarından otomatik olarak çıkış yapıldığını ve hesaplarına erişmek için tekrar giriş yapmak zorunda kaldıkları ifadeleri içeren raporları inceliyoruz. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışmalarımız sürüyor. Sabrınız için teşekkür ederiz.”

facebook

Hesaplardan çıkış yapılma sorunu hala devam ediyor

Sorunun başlamasından saatler geçmesine rağmen iPhone kullanan Facebook kullanıcıları hala ilk girişlerinde tekrar giriş yapmak zorunda kalıyor. Sorunun önümüzdeki saatler içerisinde çözülmesini bekliyoruz.

Tüm gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir