Ana SayfaGüncelFacebook Karanlık Mod özelliği iOS için kullanıma sunuldu!

Facebook Karanlık Mod özelliği iOS için kullanıma sunuldu!

Facebook, geçtiğimiz dönemde özellikle sahibi olduğu uygulamalara karanlık mod özelliğini getirmek için çok çabaladı. Ancak Facebook, sahibi olduğu uygulamalara bu özelliği getirmesine rağmen kendi uygulamasına henüz Karanlık Mod özelliğini getirmemişti.

facebook karanlık mod

Geçtiğimiz aylarda Facebook’un masaüstü sitesi için önemli tasarım değişikliklerin yapıldığı bir güncelleme yapıldı. Bu güncelleme ile masaüstü kullanıcıları için Karanlık Mod özelliği de kullanıma sunuldu. Şirket, geçtiğimiz günlerde bu Karanlık Mod özelliğini mobil kullanıcılarına getirmek için çalışmalara başlamıştı.

İlgili Haber: Twitter, Instagram’daki bir özelliği uygulamasına getiriyor!

Çalışmaların başlamasının ardından kısa bir süre içinde beta testleri başlamıştı. Kısa sürede BETA testlerini tamamlayan şirket şimdi bu özelliği tüm iOS kullanıcılarına sunmaya başladı.

Bu özellik şu anda sadece iOS kullanıcılarının kullanımında. Android için ne zaman geleceği hala belirsizliğini koruyor. Umarız ki bu özellik en kısa zamanda Android platformuna da gelir ve Android kullanıcıları da bu özellikten faydalanabilir.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir