Ana SayfaGüncelFacebook kullanıcıları, Instagram Hikayeleri de görecek!

Facebook kullanıcıları, Instagram Hikayeleri de görecek!

Sosyal medya devi Facebook, sahibi olduğu Instagram uygulaması ile kendi platformu arasındaki özellik farkını en aza indirmek için çalışıyor. Şirket, kullanıcıların Facebook uygulamasından çıkmadan arkadaşlarının Instagram’daki Hikayelerini görüntülemelerine olanak tanıyan yeni bir özelliği test ediyor.

instagram facebook

Bu yeni değişiklikle birlikte artık Instagram kullanıcıları, Instagram’daki Hikayelerini, Insatgram Hikayesi şeklinde Facebook’taki takipçileriyle de paylaşabilecek. Facebook, bu özelliği kullanmak isteyen herkesin Instagram hesabının Facebook hesabına bağlı olması gerektiğini söylüyor. Özelliğin ekran görüntüsünde “Sizi Instagram’da takip etmeyen kişiler Facebook’ta Hikayenizi göremez ifadesi görülebiliyor.

Kısacası, sizi Instagram’da da takip eden Facebook arkadaşlarınız, Facebook uygulamasından hiç çıkmadan hem Insatgram hem de Facebook Hikayenizi görüntüleyebilecek.

Bu özellik, şu anda sınırlı sayıda kullanıcıyla test ediliyor. Özelliğin ne zaman test aşamasından çıkıp kullanıcılara sunulacağı ise belirsizliğini koruyor.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir