22 Mayıs Salı

Facebook Lite kullanıcı sayısını bu ay ikiye katladı!

Hızlı olmasının yanında veri tasarrufu konusunda çok cimri olan Facebook Lite aylık kullanıcısı sayısı 200 milyona yaklaşmış durumdadır. Facebook Lite mobil uygulamasının kullanımı her geçen gün artıyor.


Facebook Lite kullanıcı sayısının artması elbette bizi sevindiriyor çünkü bu uygulamaya yapılan güncelleştirmeler artış sağlayacak. Türkiye gibi bir vergi ülkesinde telefon almak ayrı bir dert, telefonu alınca ona internet paketi yapmak çok ayrı bir derttir. Eğer sizde Facebook Lite kullanıyorsanız muhtemelen telefonunuz eski modeldir ve aynı zamanda internet paketinizin kotası çok düşüktür. Facebook Lite kullanıcısı sayısının bu ay itibarıyla 200 milyona yaklaştığı bize gelen bilgiler arasındadır. Üstelik bu indirme sayısından değil aktif olarak kullanılan aylık abone sayısından bahsediyoruz.

HEM HIZLI HEM DE VERİ KONUSUNDA ÇOK CİMRİDİR

Facebook Lite genel hatlarıyla oldukça kısıtlı kullanıcı sayısına sahiptir. Eğer sizde Facebook Lite kullanıyorsanız birçok Facebook mobil uygulaması özelliğinden yakınıyorsunuz demektir. Bu anlamda Facebook Lite hem çok daha hızlıdır hemde düşük veri kullanıyor. Bu durum sayesinde aylık internet paketiniz size fazlasıyla yetiyor ve aynı zamanda batarya kullanımı konusunda oldukça büyük tasarruf etmiş oluyorsunuz. Bu anlamda Facebook Lite kullanıcısının sayısının artması bütün dünyada, veri bağlantısı ve batarya sorunun yaşanıyor olduğunu gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GetContact

GetContact mağdurları artmaya devam ediyor

İnsanların sizi nasıl kaydettiğini görebildiğiniz GetContact, binlerce kişiyi mağdur etmeye devam ediyor. Tüm rehber bilgileri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir