Ana SayfaGüncelPlay Store "Öğretmen Onaylı" Çocuk Kategorisi Açacak!

Play Store “Öğretmen Onaylı” Çocuk Kategorisi Açacak!

Son zamanlarda özellikle karantina sırasında çocuklarınızın akıllı telefonlarla nasıl çok fazla zaman geçirdiğinden endişe duydunuz mu? Bunun ardından Google, Play Store’da çocuklarınızın eğlenmesi için “Öğretmen Onaylı” uygulamaları bulacağı özel bir Çocuk bölümünü ayırarak endişelerinizi gidermek için hız kazandı.

Arama motoru Devi olan Google Play, her zaman insanların hayatlarına daha fazla kolaylık getirdiği için biliniyor. Bu nedenle Google, çocuklar bölümünün günlük olarak Play Store’u ziyaret ettikten sonra çocuklar için gözünde şeker olarak görünmemesini sağlıyor. Bunun bir
parçası olmak aslında çocukların refahına da katkıda bulunmalıdır.

google play store

Benzer bir amaca ulaşmak için, bölümdeki onaylanan her uygulama aslında kalite standartlarını. uygulama için uygun yaş gruplarını ve çocuklarınızın bunlar aracılığıyla ne öğreneceğini derecelendirecek öğretmenlere sahip olacaktır. Sonuç olarak, ebeveynler nihayet günlerini yeni bir şeyler öğrenmelerini sağlayacak uygulamalarla geçirdikleri
için çocuklarına güvenebilirler.

Çocuklar sekmesinin daha önce bu yıl başlaması bekleniyordu. Bununla birlikte, Covid-19 salgını ve okullar nispeten daha uzun bir süre kapalı iken. normal tanıtım süresinden daha önce tanıtmak zorunlu hale geldi. Aslında, Google’da olduğu gibi, bu Play Store tabanlı girişimle çocuklara bakmak için daha iyi bir zaman olmayacağını kabul ediyoruz.

Bununla birlikte, tüm olumlu sonuçlarla Google Play, bölümdeki bazı uygulamaların bir süre eksik kalabileceğini veya hatta aksaklıklarla sahip olabileceğini. ancak daha sonra onaylanan uygulamalarla ilgili ve yorumcuların geliştiricilerinin mümkün olduğunca çok sayıda uygulamayı yayınlamak için toplu olarak çalışıyoruz dediği bildiriliyor.

Konu hakkında video;

Çocuklar bölümü önümüzdeki birkaç gün içerisinde ABD’de kullanıma açılacakken. Önümüzdeki aylarda da uluslararası bir lansman ile tüm dünyada kullanımının aktifleşmesi bekleniliyor.

Eğer aktifleşme işlemi ne kadar kısalırsa birçok ebeveyn bu duruma ciddi anlamda mutlu olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir