Ana SayfaGüncelInstagram, boomerang özelliğine bir yenilik yaptı!

Instagram, boomerang özelliğine bir yenilik yaptı!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Instagram. Şirket, bu zamana kadar sevilen birçok yenilik yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Bugün, şirket sevilen özelliği Boomerang’a kullanıcıların işine çok yarayacak bir yenilik getirdi. İşte o yenilik

instagram boomerang

Artık galerinizdeki videoları Boomerang’a çevirebileceksiniz

Bugün itibariyle bazı Instagram kullanıcıları, severek kullanılan Boomerang özelliğine girdiklerinde bir yenilikle karşılaşmaya başladılar. Şirket, bugün itibariyle sınırlı sayıdaki kullanıcıya artık Boomerang özelliğini galerideki videolar için de açtı. Yani artık galerinizdeki herhangi bir videonun herhangi bir bölümünü uygulama içerisinden direkt olarak Boomeranga dönüştürüp kaydedebilecek, dilerseniz de paylaşabileceksiniz.

Şu anda sadece sınırlı sayıda kullanıcı bu özelliğe erişebiliyor

Özellik, şu anda sınırlı sayıda kullanıcıya sunulmuş durumda. Önümüzdeki haftalarda ise tüm dünyadaki Instagram kullanıcılarının kullanımına sunulması bekleniyor. Bu özellik hakkında yeni bir gelişme olması durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir