Ana SayfaGüncelInstagram görüşmelerine önemli bir yenilik geliyor!

Instagram görüşmelerine önemli bir yenilik geliyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Instagram. Şirket, bu zamana kadar kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, bir yenilik de görüntülü görüşmeler yönüne geliyor. İşte o yenilik

instagram video görüşmeleri ekran paylaşımı

Video görüşmeleri esnasında ekran paylaşılabilecek

Test edilen özellik ile birlikte artık Instagram üzerinden yaptığınız video görüşmelerinde cihazınızın ekranını paylaşabileceksiniz. Arama esnasında kullanabileceğiniz bu özellik sayesinde artık bir kişiye arama ekranında bir şey göstermek için DM veya farklı yerlerden atmak yerine direkt olarak ekranınızı paylaşabileceksiniz.

Özellik şu anda test ediliyor ve yakın zamanda kullanıma sunulacak

Kullanıcıların işine çok fazla yarayacak bu özellik ilk etapta sadece video görüşmeleri için gelecek gibi görünüyor. Sesli aramalar için bu özelliğin sunulup sunulmayacağı henüz belirsizliğini koruyor. Özellik, şu anda test aşamasında ve önümüzdeki günlerde tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor. Bu özellik hakkında yeni bir gelişme olursa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

 

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir