Ana SayfaGüncelInstagram, canlı yayınlar için yeni bir özelliği test ediyor!

Instagram, canlı yayınlar için yeni bir özelliği test ediyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başlarında şüphesiz Instagram geliyor. Şirket, bu zamana kadar kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, canlı yayınların daha fazla dikkat çekmesini sağlayacak bir yenilik yapıldı. İşte o yenilik ve detayları

instagram canlı yayın

Profillere canlı yayın bilgisi ekleme geliyor!

Bugün itibariyle kullanıcılar canlı yayın planlaması yapıp planladıkları bu canlı yayın hakkındaki bilgileri Instagram profillerinde paylaşabilecekler. Canlı yayın başlığı ve canlı yayın tarihinin bulunduğu bu alanda ”Bana hatırlat” butonu bulunacak ve kullanıcılar bu seçeneğe bastıklarında canlı yayın günü geldiği zaman hatırlatıcı bir bildirim alacaklar.

İlk etapta ABD’de kullanıma sunuldu

Kullanıcıları oldukça heyecanlandıran bu özellik şu anda ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanıma sunuldu. Özelliğin çok kısa sürede tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor. Peki siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir