Ana SayfaGüncelInstagram DM'ler Messenger'a taşınabilecek!

Instagram DM’ler Messenger’a taşınabilecek!

Evde kaldığımız şu günlerde büyük şirketler yenilikler yapmaya devam ediyor. Facebook, şimdi de popüler mesajlaşma uygulaması Messenger’ı Instagram DM’lere entegre etmek için çalışmalara başladı. Bu yeni özellik sayesinde artık DM’lerinizi Messenger uygulamasına taşıyabileceksiniz.

Instagram

Yaptığı sızıntılarla adını çokça duyduğumuz Matt Navarra, Twitter hesabından Alessandro Paluzzi tarafından paylaşılan bu görüntüleri yeniden paylaştı. Bu ekran görüntüsünde de görülebileceği üzere Instagram DM’lerini Messenger’da görüntüleme seçeneği uygulamaya eklenmiş.

Instagram bu özelliğin test edildiğini onayladı, ancak henüz kullanıma hazır olmadığını da söylüyor.

Facebook, son zamanlarda birçok uygulamasını birbirine kısmen de olsa entegre etmeye başladı ve devam ediyor. Bunun amacı da tahmin edilebileceği üzere şirketin uygulamalarının tamamını canlı tutma isteği.

Facebook, test edilen bu özellik hakkında hakkında çok fazla şey söylemedi, ancak Instagram tarafından doğrulanan bu ekran görüntüsü bu özelliğin testlerinin hala devam ettiğini ve Facebook’un mesajlaşma uygulamasının uygulamaya entegrasyon planında çok ilerlediğini doğruladı.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir