Ana SayfaGüncelInstagram, ''Facebook'ta paylaş'' seçeneğine bir yenilik getiriyor!

Instagram, ”Facebook’ta paylaş” seçeneğine bir yenilik getiriyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Instagram. Instagram, bulunduğu Meta çatısı altındaki bir diğer platform olan Facebook ile entegrasyonu kuvvetlendiriyor. Geçtiğimiz yıllardan beri var olan Facebook’ta paylaş butonu bugün itibariyle geliştiriliyor. İşte detaylar

instagram facebook instagram facebook

Artık Facebook gönderilerinin gizlilik ayarı Instagram’dan belirlenebilecek

Bugünden itibaren Instagram üzerindeki gönderi paylaşma ekranında Facebook’ta paylaş seçeneğinin altında karşınıza üç adet seçenek çıkacak. Bu seçenekler, gönderinizi kimlerin görebileceği ile alakalı. Buna göre artık gönderilerinizi Facebook’ta paylaşırken Herkese Açık, Arkadaşlar ve Sadece ben seçeneklerinden birini seçebileceksiniz. Çoğu kişi gönderisini Facebook’ta paylaştıktan sonra Facebook’a girip gönderinin gizlilik ayarını değiştirmek zorunda kalıyordu. Son güncelleme ile birlikte artık bu sorun tamamen ortadan kalkacak.

Özellik şu anda test aşamasında

Bu kullanışlı özellik, şu anda bazı ülkelerde test ediliyor ve yakın zamanda tüm dünyadaki kullanıcıların kullanımına sunulacak. Peki siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir