Ana SayfaSosyal MedyaInstagramInstagram hikayelerinde Tweet paylaşılacak!

Instagram hikayelerinde Tweet paylaşılacak!

Twitter, son zamanlarda yaptığı yeniliklerin üstüne bir yenisini daha ekliyor. Twitter’da gördüğü bir tweeti başka platformlarda paylaşmak isteyen kullanıcılar ekran görüntüsü alıp paylaşma gibi bir yol yol izliyorlardı. Test edilen bu yeni özellikle Instagram hikayelerinde Tweet paylaşılacak!

Atrık Instagram hikayelerinde Tweet paylaşılacak!

İlk aşamada Snapchat için 10 Aralık’ta piyasaya sürülen bu özellikle birlikte kullanıcılar artık Twitter’ın paylaşım menüsünde bulunan Snap Camera’ya hızlıca tweet gönderebilecek. Bu özelliğin testleri Instagram için de başladı.

Twitter‘ın paylaşım menüsünü kullanmak, size sadece bir ekran görüntüsü alıp paylaşmaktan farklı görünmeyebilir. Hatta bu menüyü kullanmak size daha zor gelebilir, ancak bu özelliği kullanmak, galerinizi gereksiz ekran görüntüleriyle doldurmaktan daha iyidir.

Instagram hikayelerinde tweet

Test edilen özellik hakkında Twitter’ın resmi bildirgesi şu şekilde:

“Şu anda Instagram Hikayelerinde Tweet paylaşmayı test ediyoruz. Kullanıcıların diğer sosyal medya uygulamalarında Tweet paylaştıklarını iyi bilmekle birlikte onların Instagram Hikayelerinde Tweet paylaşmasını daha da kolaylaştırmak için yeni yollar arıyoruz. Instagram’da paylaşılan ve yayınlanan Twitter içeriğinin, Twitter’daki içeriğin mevcut durumunu yansıtmayabileceğini ve Instagram’ın politikaları ile kurallarına tabi olacağını lütfen unutmayın.”

Instagram hikayelerinde Tweet paylaşım özelliğini 2021 yılında herkes için yayınlanması bekleniyor.

Kaynak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir