Ana SayfaGüncelInstagram, Kullanıcı Hikayelerinde İzleyici Arama Özelliği Üzerinde Çalışıyor

Instagram, Kullanıcı Hikayelerinde İzleyici Arama Özelliği Üzerinde Çalışıyor

Instagram, birçok kişinin çeşitli nedenlerle sevdiği bir platformdur ve bunlardan biri çok yönlülüğü olmalıdır.

Ve test için en son özellik, özellikle belirli bir kişinin görmesi için hikayeler ortaya koyanların, kesinlikle seveceği bir özelliktir.

Yakın zamanda bu konuda bir ekran görüntüsü alan sosyal medya meraklısı Hammond Oh’a göre, uygulama Hikayeler özelliğinde izleyici arama yeteneğini test ediyor. Bu, o özel kişinin içeriğinizi görüntülemek için çaba sarf edip etmediğinizi kolayca görebileceğiniz anlamına gelir.

Bu konuda uygulamanın kendisinden henüz herhangi bir onay alınmamış olsa da, hikayeyi belirli bir içerik oluşturucu tarafından izlerken hemen fark edileceğiniz için kesinlikle büyük bir oyun değiştirici olduğu özetlenmiştir.

Görünüşe göre, belirli bir hesabın takipçi sayısı çok büyükken birçok kişi izleyici aramakta zorlandıktan sonra uygulama kullanıma sunulduktan geçiyor.

Daha önce, ilgilendiğiniz bir kişinin onu izleyip görüntülemediğini görmek için hikayenin görüşlerini aşağı kaydırmanız gerekirdi. Ama şimdi, uygulama kullanıcılara sadece adlarını yazma ve listede olup olmadıklarını görme şansı verecek gibi görünüyor. Bu ne kadar havalı?

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir