Ana SayfaGüncelInstagram, Kullanıcıların Gönderi Zamanını Planlamasına İzin Verecek

Instagram, Kullanıcıların Gönderi Zamanını Planlamasına İzin Verecek

Sosyal medya yöneticilerinin gülümsemek için harika nedenleri var ve bunun nedeni Instagram’ın nihayet uygulamada gönderileri planlamalarına izin vermesi.

Üzerinden uzun zaman geçmiş olsa da, Instagram’ın kesinlikle pek çok insanın hayatını kolaylaştıracak bir özelliği.

Haber bize , geçtiğimiz günlerde Twitter durumu aracılığıyla duyuruyla halka açılan sosyal medya sektörü profesyoneli Matt Navarra ( @WFBrother aracılığıyla) sayesinde geldi.

Uygulamada bir gönderi veya Makara olsun, kullanıcılar yeni içerik oluşturduğunda platformdaki gelişmiş ayarlara girilerek bunların tümü planlanabilir.

Tahmin edebileceğiniz gibi, haberler kesinlikle akıllara durgunluk veren bir şey çünkü pek çok insanın hayatına büyük miktarda kolaylık katmak anlamına geliyor. Hala nedenini merak ediyorsanız, bazı gönderilerin en iyi etkileşimi aldığı belli bir zaman dilimi vardır. Ve sonra, seyahat ederken ve olmasanız bile saat dilimleri sorunu var.

Gönderi yapmak asla kolay değildir ve uygulamada gönderilerin planlanmasına izin verilmesinin, işlerini düzenli olarak sosyal medyada yönetenler için çok sayıda duanın yanıtlandığı anlamına geldiğini düşünüyoruz.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir