Ana SayfaGüncelInstagram, sponsorlu hesaplar hakkında özet bilgi verecek!

Instagram, sponsorlu hesaplar hakkında özet bilgi verecek!

Instagram Hikayelerinde gezerken sponsorlu hesaplar çok fazla karşımıza çıkıyor. Bazılarımız sponsorlu hesapların paylaştığı hikayelere bakıp kimi zaman daha fazla bilgi edinmek için sponsorlu hesabın profiline girerken bazılarımız da sponsorlu hikayelere bakmadan direkt olarak atlıyor. Instagram, sponsorlu hikayelerde sponsor hakkında daha fazla bilgi verecek yeni özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

instagram

Sponsor hesap hakkında özet bilgi verilecek

Sponsorlu hikayeleri paylaşan hesaplar hakkında bilgi almak için artık hesabın profiline girmeye gerek kalmayacak. Hesabın kullanıcı adının altında bulunan sponsorlu yazısına basınca karşınıza o hesap hakkında birtakım bilgi çıkacak. Hesap hakkında kısa bir açıklama, hesabın konumu ve hesabın Instagram ‘a katılma tarihinin bulunduğu bu alanda kullanıcılar hesap hakkında bu özet bilgilere erişebilecekler.

Zamandan tasarruf ettirecek

Hesap hakkında bilgi almak isteyen kullanıcıların işini önemli ölçüde kısaltarak zamandan tasarruf ettiren bu yeni özellik, kısa zaman sonra tüm dünyada kullanıma sunulacak. Kullanıcılar, bu özelliği sabırsızlıkla bekliyor gibi görünüyor.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir