Ana SayfaGüncelInstagram, web sürümüne önemli bir yenilik yapıyor!

Instagram, web sürümüne önemli bir yenilik yapıyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Instagram. Şirket, uzun zamandır kullanıcı deneyimini iyileştirecek birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, platformu Web sürümü üzerinden kullananlar için önemli bir yenilik yapıldı. Artık Web sürümünden sesli ve görüntülü aramalar yapılabilecek.

instagram web

Web sürümünden sesli ve görüntülü aramalar yapılabilecek

Kullanıcılar, iOS ve Android platformlarında sesli ve görüntülü aramaları kullanıyorlar. Instagram, iOS ve Android platformlarında bulunan bu özelliklerden Web kullanıcılarının geri kalmaması için sesli ve görüntülü aramaları Web sürümününden yapabilmeye olanak tanıyacak. Bu sayede Instagram’dan arama yapmak için mobil cihazlarınıza erişmeniz gerekmeyecek.

Instagram, Web sürümüne yenilik yapmaya devam ediyor

Şirket, bir süredir Web sürümüne yenilik yapıyor. Örneğin son olarak belki de Web sürümünün en önemli güncellemesi olan fotoğraf ve video yükleme özelliği geldi. O yeniliğin ardından böyle bir yeniliğin gelmesi yeniliklerin devam etmesi konusunda beklenti oluşturuyor. Yeni gelişmeler olması durumunda sizleri bilgilendireceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir