Ana SayfaGüncelWhatsApp Web, çıkartma oluşturma özelliğine kavuşuyor!

WhatsApp Web, çıkartma oluşturma özelliğine kavuşuyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan mesajlaşma platformu şüphesiz WhatsApp. Şirket, hizmet sunduğu iki milyardan fazla kullanıcısı için her geçen gün yenilik yapmaya devam ediyor. Bugün, kullanıcıları gereksiz uğraştan kurtaracak yeni bir özellik kullanıma sunuluyor.

whatsapp

WhatsApp Web’e çıkartma oluşturma özelliği geliyor!

Bugün, neredeyse hepimiz WhatsApp çıkartmalarını aktif olarak kullanıyoruz. Artık WhatsApp kullanıcılarının neredeyse olmazsa olmazı haline gelmiş çıkartmalar, bu zamana kadar mobil cihazlarda bulunan çeşitli üçüncü parti uygulamalar vasıtasıyla oluşturulabiliyordu. Şirket, uzun zaman sonra buna el attı ve artık çıkartmalar, Web üzerinden yapılabilecek.

Çıkartma oluştur butonu eklendi

Bugün itibariyle Web’de çıkartmalar kısmına giren WhatsApp kullanıcıları, yeni bir çıkartma oluştur butonu ile karşılaşıyorlar. Bu butona bastıktan sonra kullanıcılar çıkartma yapmak istedikleri fotoğrafı seçip dilerlerse düzenleme yaparak kolayca çıkartmaları arasına ekleyebilecekler.

İleriki zamanlarda uygulamalara da gelecek

Yeni özellik, ilk olarak Web sürümüne geldi. İleriki günlerde özelliğin MacOS ve Windows işletim sistemlerinde bulunan WhatsApp uygulamalarına da gelmesi bekleniyor. yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir