2 Kasım Cuma

Instagram Windows 10 Mobile’den kaldırıldı!


Instagram Windows 10 Mobile

Günümüzde diğer işletim sistemlerine göre rekabetini  koruyamayan Windows 10 Mobile, gün geçtikçe kan kaybetmeye devam ediyor. İş böyle olunca, kullanıcılarda bu işletim sisteminden uzaklaşıyor. Kısacası, günden güne yok olmaya başlıyor. Çünkü Android ve iOS işetim sistemleri pazarı domine ettiği için bu olay kaçınılmaz son olarak nitelendirebiliriz. Hal böyle olunca Instagram, aldığı karara göre Windows 10 işletim sisteminden uygulamasını kaldırıyor.

Instagram veri indirme özelliği!

Instagram Windows 10 Mobile’e veda etti ve detayları

Günümüzde var olmaya çalışan işletim sistemi, Nokia ve bazı modellerde mevcut olduğunu biliyoruz. Bununla birlikte, işletim sistemi için yayınlanan Instagram güncellemesi, en son yayınlanan 30.1569.12133.0  ile birlikte telefonlar için veda etti.Instagram Windows 10 Mobile

Mağazada yer alan uygulama, yeni gelen güncelleme ile birlikte, bir takım yeniliklere kavuştu. Bu yenilikler, sadece masaüstü bilgisayarlar üzerinden kullanabileceksiniz. Yani, uygulama, şu an için halen bilgisayarlar için kullanabilir durumda olduğunun altını çizelim.

Uygulamayı mobil olarak kullanmak isteyen kullanıcılar için İnternet tarayıcısı yeterli olduğunu söyleyebiliriz. İnternet üzerinden Instagram’a erişip, bir takım özellikleri halen kullanabilirsiniz.

Son olarak, uygulama ilerleyen zamanlarda belki yeniden kullanıcılara sunulabilir. Şirket,  bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Nearby özelliğini kaldırıyor

Birkaç yıl önce kullanıma sunulan ‘Nearby Notifications‘ kaldırılıyor. İşte kullanıcılar için faydalı olabilecek Google Nearby …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir