Ana SayfaGüncelInstagram yeni bir plan ve etkinlik özelliği üzerinde çalışıyor

Instagram yeni bir plan ve etkinlik özelliği üzerinde çalışıyor

Instagram, dünyada neler olup bittiğini görmek için her gün milyonlarca insanın girdiği, dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından biridir. Uygulama, geliştirici Kevin Systrom tarafından 2020’de oluşturuldu. Uygulama hızla yükseldi ve şu anda en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olarak Facebook’un yerini alma yolunda.

Birisi bir Influencer ise ve insanların ihtiyaç duyduğu bir durum ortaya çıkarsa, bağış toplama etkinliği gibi bir etkinlik yaratırlar ve etkinliği düzgün bir şekilde planlamaları gerekir. Instagram, içerik oluşturucuların kontrol panelleri aracılığıyla bir etkinlik planlamasına izin verecek böyle bir özellik üzerinde çalışıyor. Uygulama geliştiricisi ve güncelleme sızdıran Alessandro Paluzzi

tarafından yayınlanan bir ekran görüntüsüne göre, içerik oluşturucular oluştur seçeneğine (arasında kare ve artı işareti olan) tıkladıklarında, kullanıcıların (en sonunda) bir etkinlik planlama seçeneği görmelerini sağlayacak bir menü görecekler. Bu düğmeyi tıklattıktan sonra kullanıcılar, üç seçenekli Konum, tarih ve saat ve son fakat en az değil Misafirler ile yeni bir sayfaya yönlendirileceklerdir. Onlar herhangi bir olayın en önemli parçasıdır.

Bu özellik henüz piyasaya sürülmemiş ve hala geliştirilme aşamasında olduğundan, bu özelliğin tam işlevselliği hakkında fazla bir şey bilmiyoruz, ancak bunun çok yakında ekranlarımıza geleceğini biliyoruz.

Bu özellik, kullanıcıların etkinliklerinde daha organize olmalarını sağlayacak ve onlara yardımcı olacaktır. Organizasyon, sağlıklı bir yaşam tarzının başlaması için en önemli şeylerden biridir. Organize olmak, hem zamanınızı hem de görevlerinizi uygun ve mükemmel bir şekilde yönetebileceğiniz anlamına gelir.

Instagram’ın bu özelliği, kullanıcıların daha düzenli olmasına yardımcı olmanın harika bir yoludur ve Instagram’ın gelecekte de bu tür özellikler sunmaya devam etmesini umuyoruz.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir